22 stycznia 2021
morsowanie kobieta w zimnej wodzie

Morsowanie – skąd bierze się jego popularność?

budzi skrajne emocje – jedni je kochają, a drudzy...naśmiewają się z tych pierwszych. Co zyskujemy, zanurzając się w lodowatej wodzie i czy na pewno jest to aktywność dla wszystkich?
9 stycznia 2021

Postanowienia noworoczne – 5 rad, jak w nich wytrwać

Postanowienia noworoczne – zna je każdy z nas. Co zrobić, by wcielić je w życie? Podajemy 5 rad, które pomogą osiągnąć cel.
25 października 2020

Wolontariat – czemu jest dziś tak ważny?

Wolontariat pozwala na usprawnienie procesów związanych z pomocą bliźniemu, organizacją wydarzeń kulturalnych i nie tylko. To nieodpłatna działalność na rzecz tego, kto jej potrzebuje. To zagadnienie szczególnie ważne w czasie, gdy doświadczamy trudności związanych z COVID-19.
5 kwietnia 2020

Koronawirus – najważniejsze dane dotyczące epidemii

Koronawirus SARS-CoV-2 od kilku miesięcy sieje spustoszenie niemal na całej kuli ziemskiej. Rządy  starają się podejmować niezbędne działania na rzecz jego zwalczenia, podobnie jak lekarze i […]
25 lipca 2019

Content marketing – dlaczego warto w niego inwestować?

Content marketing jest narzędziem niezbędnym w promowaniu produktu. Umożliwia dotarcie do klienta i przekazanie mu wszystkich najważniejszych informacji na temat danej rzeczy czy usługi. Jaki powinien być i czy warto w niego inwestować?